Як підготувати резюме на посаду топ-менеджера

OPSABO0

Як підготувати резюме на посаду топ-менеджера

Резюме — це самопрезентація. Навіть якщо ви топ-менеджер з хорошою репутацією на ринку, не всі можуть знати, чим конкретно ви займаєтеся і чого досягли. Коли ви продаєте товар або послугу, ви робите презентацію. Досвід — це теж товар, який потрібно презентувати. Як це зробити правильно?

✔ Сфокусуйтесь на ваших досягненнях, а не на функціональних обов’язках. Уникайте формулювань «керував компанією з 350 осіб», «формував бізнес-плани», «відповідав за виробничі процеси». Цінність топ-менеджера — в тому, що саме він може привнести в компанію завдяки власному досвіду і компетенціям.

✔ Покажіть, чого конкретно ви досягли на попередніх місцях роботи. Зазначте, з якою метою вас запросили в компанію і як ви досягли поставлені перед вами цілі. Проілюструйте і підкріпіть  цифрами, наскільки виросла компанія за час вашої роботи в ній. Дотримуйтеся формату «було — стало».

✔ Зосередьтесь на головному. Не потрібно вказувати всі місця роботи за 25 років. Вкажіть ваш досвід на топ-позиціях, або ж за той період, який ви працюєте в індустрії.

✔ Будьте лаконічні. Не варто розписувати резюме на 15 аркушів. Постарайтеся вмістити необхідну інформацію на 2, максимум 3 сторінки.

✔ Не забувайте, що ваші професійні досягнення не скасовують правил граматики, орфографії і пунктуації 😉 

✔ Акуратне оформлення і однакові шрифти вашого резюме хоч і не замінять ваш колосальний досвід, але теж мають значення.

✔ Продумайте список рекомендувачів. У самому резюме можна написати, що рекомендації будуть надані за запитом. Та це не обов’язково — у 95% випадків рекомендації у вас і так попросять. У списку рекомендувачів повинні бути люди, які можуть об’єктивно оцінити вашу роботу, в ідеалі — власники бізнесу.

поділиться