4 тренди, що вплинуть на залучення і утримання талантів у 2020 році

1534

4 тренди, що вплинуть на залучення і утримання талантів у 2020 році

Досвід кандидата, людська аналітика, внутрішній рекрутинг, співпраця поколінь — ось 4 ключових тренди, що вплинуть на сферу залучення та утримання талантів у 2020 році. Такі результати нового дослідження Linkedin Global Talent Trends Report 2020, яке охопило понад 7000 професіоналів з 35 країн.

Що об’єднує усі ці тренди? Емпатія. Людський досвід стає центральним для HR та рекрутингу.

Тренд #1. Досвід співробітників

Компанії починають працювати на співробітників, а не навпаки. HR-команди роблять ставку на досвід співробітників, щоб покращити показник утримання та посилити бренд роботодавця. Крім збору відгуків, компанії повинні активно взаємодіяти зі співробітниками, щоб створити досвід, який працює для всіх.

77% компаній зосереджені на досвіді співробітників, щоб збільшити утримання.

Тренд #2. Людська аналітика

Аналітики обіцяли зробити революцію в рекрутингу та управлінні персоналом протягом десятиліття, але до недавнього часу лише найдосвідченіші компанії отримували плоди. Тепер ми досягли точки перегину, де дані доступні для всіх. Розуміння і отримання вигоди з аналітики швидко стає необхідною навичкою в HR.

За останні 5 років кількість фахівців з кадрів з навичками аналізу даних зросла на 242%. 

Тренд #3. Внутрішній рекрутинг

Багатообіцяючий резерв талановитих людей для компанії — власні співробітники. Сьогодні велика частина внутрішнього найму відбувається завдяки активним діям з боку співробітників. Прийшов час для рекрутерів створити офіційну програму найму і працювати з командою навчання і розвитку, щоб розвинути навички, необхідні для майбутнього.

Тривалість роботи співробітників в компаніях з високим внутрішнім наймом на 41% довша у порівнянні з компаніями з низьким внутрішнім наймом.

Тренд #4. Поєднання різних поколінь у робочому середовищі

Більш пізній вихід на пенсію, довша тривалість життя та поява покоління Z (23 роки і молодше) означають, що компанії стали свідками більшої вікової різноманітності, ніж будь-коли. Топ-3 виклики, які стоять на шляху успішної різновікової співпраці — подолання розбіжностей у стилі управління, способі комунікацій та ставлення до балансу робота/життя.

56% компаній заявляють, що недавно оновили політику, спрямовану на роботу з поколіннями.

Завантажити повний звіт з більш детальною інформацією, кейсами компаній та рекомендаціями можна за посиланням.

поділиться