Нас не зупинить війна

Нас не зупинить війна

Війна не спинила а ні життя, а ні бізнес в Україні.
Recruitment Partnerstvo теж не зупинилися і продовжуємо працювати і розвиватися. Головний офіс нашої компанії залишається в Київі і не полишав України з перших днів повномасштабного вторгнення.

Розширилась географія наших клієнтів і спектр наших послуг:
Executive search.

Сотні закритих позицій для українських та міжнародних компаній. Наш основний принцип – партнерські відносини. Щодня організації приймають важливі бізнес-рішення, іноді не усвідомлюючи те, де вони зараз, і куди їм потрібно прийти, щоб досягти успіху. Ефективна зміна залежить у тому числі і від мислення та розуміння мотивації до зміни, від нових навичок, які найчастіше можуть принести нові члени команди.

У нас є досвід роботи з великим корпоративним бізнесом і ми розуміємо, що саме важливо враховувати, коли підбираєш члена команди, який має зробити ваш бізнес ще успішнішим. Ми працюємо з нашими партнерами для спільного створення індивідуальних рішень, що допомагають клієнтам рухатися вперед. Ми пропонуємо ті рішення, які задовольняють нагальні потреби та відповідають майбутнім цілям.

Executive coaching
Коучинг – це партнерські відносини. Коуч та клієнт – рівноправні партнери. Поради та рекомендації доречні у менторстві, наставництві та консультуванні.
«Коуч не дає порад» – цей принцип слід запам’ятати раз і назавжди.

Для взаємодії з ТОП менеджерами та власниками бізнесу важливими є репутація коуча, знання та глибоке розуміння бізнесу, а також високий рівень конфіденційності. Сертифікація ICF гарантує дотримання конфіденційності відповідно до етичного кодексу та коучингових компетенцій.

ТОП менеджери цінують свій час, і ми вміємо працювати оперативно, дотримуватися таймінгу та дотримуватися домовленостей.

Теми, з якими я працюю в рамках коучингу: кар’єрний вибір, самовизначення, цінності, таланти, складні ситуації на роботі та багато іншого.
Кар’єрне консультування.

Коуч не дає порад, а ось ментор чи консультант – людина, яка має більше досвіду та знань, тому до неї можна і потрібно прийти за порадою та консультацією.

Власні успішні кар’єрні історії у великому корпоративному бізнесі – це той досвід, на який має спиратися кар’єрний консультант у своєму бізнесі. І у нас вони є: робота у провідних агенціях, успішна послідовна кар’єра у найбільших промислових холдингових групах і як результат – власний бізнес.

Ми можемо розробити для вас стратегію пошуку роботи та проходження співбесід в Україні та за кордоном, навчити вас наголошувати на своїх досягненнях та вигідно їх описувати в резюме та в особистій бесіді. Ми підготуємо Вас до проходження інтерв’ю на позиції будь-якого рівня, у компанії будь-якого масштабу. Спільно проаналізуємо вашу стратегію пошуку та складемо новий план дій щодо пошуку роботи.

Разом до перемоги з Україною в серці 🇺🇦

поділиться