6 причин залучити зовнішнього рекрутера на закриття топ-позицій

1

6 причин залучити зовнішнього рекрутера на закриття топ-позицій

Чому варто найняти зовнішнього рекрутера на закриття топ-позицій у вашій компаній? Ось 6 головних причин:

Причина №1. Зовнішній рекрутер сфокусований на одному ключовому завданні — закритті вакансій. До завдань внутрішнього рекрутера також дуже часто входить адаптація нових співробітників, іноді внутрішні комунікації та інші HR-функції.

Причина №2. Зовнішній рекрутер максимально орієнтований на результат. У зовнішнього рекрутера дохід безпосередньо пов’язаний з тим, скільки вакансій він закрив. Внутрішній рекрутер отримує регулярну щомісячну зарплату, його фінансове становище стабільне, а відповідно — йому нікуди поспішати.

Причина №3. Зовнішній рекрутер об’єктивний щодо кандидатів. Зазвичай він не знайомий із співробітниками вашої компанії. У нього немає особистих інтересів або симпатій всередині вашої команди, тож на його рішення ніхто не впливає.

Причина №4. Зовнішній рекрутер збереже конфіденційність. Внутрішній рекрутер —  співробітник компанії, і не завжди керівництво готове відкривати співробітникам конфіденційну інформацію, наприклад, плани про зміну керівника департаменту. У цих випадках надійніше доручити закриття вакансії зовнішньому фахівцеві.

Причина №5. Зовнішні рекрутери часто мають більш глибоку експертизу в конкретній сфері. Навіть якщо в штаті компанії є досвідчені рекрутери, вони можуть не закрити складну топову позицію, тому що не займаються executive search на постійній основі.

Причина №6. Зовнішні рекрутери часто фінансово вигідніші для компанії. Зовнішній рекрутер, який спеціалізується на executive search, коштує дорого. Якщо ви хочете мати його в штаті компанії, вам потрібно запропонувати йому суму, яка перекриває його середній місячний дохід. Також ви маєте забезпечити йому цікаві завдання, щоб він хотів працювати тільки у вас. Якщо вам не потрібно закривати топові позиції на регулярній основі, вам ефективніше та дешевше буде найняти зовнішнього рекрутера під конкретну задачу. Висновок простий: не намагайтеся закривати топову позицію самостійно, якщо ви не маєте такого досвіду. Інакше можна не тільки втратити дорогоцінний час, але й зашкодити репутації компанії. Якщо у вас топова, дорога, складна, рідкісна позиція, не економте на агентстві. Залучіть експертів, які спеціалізуються на вирішенні вашої задачі — і отримайте якісний результат

Share